CZEŚĆ! MAM NA IMIĘ MARCEL :)

Mąż wspaniałej kobiety, ojciec trójki dzieci - Tymka, Michalinki i Lilianki. Miłośnik przyrody, wielbiciel sportu. Przede wszystkim człowiek z fotograficzną PASJĄ.

Fotografią zaraziłem się całkowicie przypadkowo, nigdy nie sądziłem, że będzie jednym ze źródeł utrzymania mojej rodziny. A przecież zarabiać na życie tym co się kocha robić jest rzeczą bezcenną!

kRAJOBRAZOWIEC ZAKOCHANY W REPORTAŻU

Uwielbiam krajobraz. Pójść samemu na szlak, zobaczyć i sfotografować piękno danej chwili - coś pięknego! Chylę czoło w kierunku reportażu... Przecież tam się tyle dzieje!! Ogrom uśmiechów, łez, radości, nostalgii. Za to kocham reportaż! Dlatego zapraszam do skontaktowania się ze mną, z przyjemnością uwiecznię Wasze emocje w tych najpiękniejszych dniach życia...

Kontakt do mnie ---> KLIK


Często zadawane pytania

Jakim sprzętem wykonujesz fotografie?

Pracuję na dwóch aparatach fotograficznych marki Canon (5D Mark III) wraz z jasnymi obiektywami które umożliwiają wykonanie bardzo dobrej jakości zdjęć w ciemnych pomieszczeniach.

Czy pobierasz zaliczkę i w jakiej kwocie?

Podczas podpisywania umowy na wykonanie reportażu pobieram zaliczkę w kwocie od 300 do 500 zł.

Ile będziemy czekać na zdjęcia z naszego wesela?

Zobowiązuje się oddanić materiał do 50 dni od wykonania pleneru.

Kiedy najlepiej zrobić plener ślubny?

Jeśli jest możliwość zróbym plener w inny dzień. Dzień ślubu spędźcie bawiąc się z rodziną i znajomymi :)

Czy wykonujesz sam plener ślubny bez reportażu?

Jasne! Kwestia umówienia daty, miejsca i działamy! :)

Ile otrzymamy zdjęć w galerii z naszego ślubu?

Wszystko zależy od przebiegu Waszego najważniejszego dnia w życiu. Ilość gości zaproszonych, ilość bram weselnych itp. Zazwyczaj zobowiązuję się do oddania co najmniej 500 fotografii poddanych obróbce.

Jeśli macie pytania odnośnie wykonywania przeze mnie zleceń - zachęcam do kontaktu telefonicznego ( 726 915 033 ) bądź poprzez formularz kontaktowy ---> KLIK